22. 2. 2019 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Recenze zmenšení prsou MUDr. Schwarzmannová

Hodnocení od subr6170085:

Recenze zmenšení prsou MUDr. Schwarzmannová

Opravdu obrovský DÍK paní doktorce Schwarzmannové !!! Dlouho jsem váhala s operací a až velké bolesti zad mě donutily. Teď trochu lituji, že jsem to neudělala dříve. Nejen, že bolesti ustoupily, ale navíc mohu sportovat pouze s jednou sportovní podprsenkou (dříve mi nestačily dvě ). Paní doktorka je opravdu profesionál, navíc velmi milá a pozitivní. Jizvy se také krásně zahojily a po půl roce nejsou téměř vidět. Ještě bych ráda pochválila celý personál Kliniky plastické chirurgie FNKV , který je rovněž profesionální a přátelský i příjemné prostředí kliniky. Moc Vám všem děkuji a kdyby cokoliv, vím, kam půjdu.

Zmenšení prsou z 80F na 80D

Ja podstoupila redukci prsou z 80F na 80-D pred 4lety. Po operaci jsem mela bolesti 1den, pak jen pri nevhodnem pohybu. Pan primar Vyska byl skvely profik. Pokud o operaci premyslite, muzu jen doporucit, citim se skvele, zvedlo mi to sebevedomi,...