Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 1. 2014 · Aktualizováno: 21. 9. 2023

Doporučuji-velmi vřelý přístup.

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč

Hodnocení od hele6149445:

Doporučuji-velmi vřelý přístup.

Doporučuji! Nikdy jsem se nesetkala s tak krásným přístupem k pacientovi.V přítomnosti paní doktorky K.Kykalové se cítím jako s hodně dobrou přítelkyní,které mohu svěřit problém,který mě trápí.Navštěvovala jsem jí před lety v jiném kosmetickém ústavu a když jsem jí objevila na adrese kliniky rodinného zdraví Esthesia,byla jsem nadšená,že mě i po letech poznala.Čekání vždy zpříjemní recepční,která nabídne pohoštění,rovněž velmi příjemná žena.Nikdo nechodí rád k lékaři,ale tady čeká na pacienta pohoda,bez stresu.Pro mně je paní doktorka jednička.Chová se ke všem pacientům s úctou a je ke všem velmi vřelá.V jiných kosmetických ústavech stojí stejný zákrok několika násobně víc,což je myslím důležitá informace.Děkuji

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Laserová epilace Amaryllis Domažlice
Paní Veronika, je skvělá. Její milé vystupování a lidský přístup je současně velmi profesionální. Jsem moc ráda, že jsem v její péči. Klinika má také velmi příjemnou paní recepční. Prostředí je čisté a pěkné.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.