Spadnutý koutek po výplni nosoretních rýh

Simkad
Simkad
18. 6. 2024 · Poslední odpověď: 21. 6. 2024

Zdravím, před 3 týdny jsem si nechala vyplnit kyselinou hyaluronovou nosoretní rýhy (1 ml), nejdřív vše vypadalo v pořádku. Bohužel před 5 dny jsem si všimla, že mám “křivý” úsměv, jakoby se kyselina sesunula a nepustila pravý koutek se usmát. Na dotek je cítit, že je tam kyselina výraznější než na druhé straně. Chci se zeptat, zda mám zkusit rozmasírovat nebo rovnou nechat rozpustit, případně když tento problém nastal až cca 2 týdny od aplikace jestli může být jiná příčina. Celkově mám pocit, že je okolí koutku takové znecitlivělé, je tam cítit mírný tlak/mravenčení a obličej mi připadá lehce oteklý. Předem děkuji za radu, přikládám fotografie bohužel to na nich není tak výrazné jako v realitě.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den.
Nejlépe je přijít na kontrolu ke zhodnocení lok. nálezu a případně rozpustit výplň, která migrovala na jiné místo. Může se to stát při aplikaci levnějších výplní. Můžete rovněž zkusit masírovat, několikrát denně.
ev. se můžete objednat online na naší webové stránce.
S pozdravem Zdobinská Reisingerová

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2008
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2020
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 11. 2018
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 7. 2024
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2014
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2023
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 7. 2020
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2024
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi