Nezdařená labioplastika

Uzivatel
20. 5. 2008 · Poslední odpověď: 12. 5. 2009

Jsem po nezdařené labioplastice a původně jsem nechtěla nijak reagovat, ale pak jsem si uvědomila, že by moje zkušenost mohla být zajímavá pro ostatní ženy, které se na operaci teprve chystají. Proto bych všem doporučula, aby se nestyděly jako já a na vše se vyptaly a domluvily se předem. Já jsem byla informována pouze od svého lékaře, a to, že to nejde jinak, než že mi musí odoperovat obě dvě strany. Bohužel jsem dopadla tak, že stydký pysk, který plastiku vůbec nepotřeboval téměř zmizel a mám místo něho torzo, zjizvený výčnělek, navíc bolestivý :-( (dodnes nepochopím, proč bylo mutné do něj řezat..). A ten hypertrofovaný stydký pysk, který jsem chtěla zmenšit je nyní přim.velikosti, ale s otvorem (ne s dírkou, ta by mi nevadila), toto je otvor v průměru 1cm. Nejsem lékař, ale domnívám se, že mi to způsobil nevstřebatelný šicí materiál, který ztvrdl, choval se spíše jako drátek a při každém pohybu se pohyboval, takže se mi tam "vyrobil" zmíněný otvor. Zpětně musím říci, že bych na operaci šla znovu, ale nechala bych si odstranit jen to, co bylo opravdu navíc a dále bych preferovala šetrnější materiál i za vyšší cenu zákroku (i když ta vůbec nehrála roli). Neviním lékaře, spíš sebe, že jsem se lépe neinformovala předem a neorientovala se v problematice a nežádala jen to, co jsem opravdu potřebovala. Nyní jsem nešťastná, protože výsledek je opravdu tristní a obávám se výledku reoperace... Zajímala by mě každá zkušenost s reoperací, zda je možná a cokoli k ní, co je dobré vědět předem ?

Reklama

Související dotazy

Labioplastika a ostych před lékařem

Auryn
Auryn
23. 5. 2017 · Poslední odpověď: 15. 6. 2017

Dobrý den, již nějakou dobu zvažuji labioplastiku. "Vyčuhující" malé pysky mi způsbují nepříjemné pocity, jako je neustálé "zastrkování" pysků mezi velké, aby se netřely o kalhotky - takže ruka stále v rozkroku, často mi na nich praská kůže. Nošení intimky trochu pomáhá, ale pak se kůže zase paří a to i přes nošení bavlněných kalhotek. Navíc je to nepříjemné při sportu (mé oblíbené jízdě na kole) a při sexu se to "plete", partner mě občas skřípne. O labioplastice vím asi dva roky, ale ještě jsem se neodhodlala jít se poradit se svým gynekologem. Bojím se, že mi řekne, že řeším hlouposti a že velikost mých stydkých pysků je v normálu. Ráda bych se tedy zeptala, zdali (dle fotek) by byla v mém případě labioplastika vhodná. Děkuji!

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobry den, po vzhlednuti Vasich fotek, Vam muzu s jistotou roct, ze jste vhodny adept na labioplastiku. A plne Vas chapu, ze Vam to vadi v beznem zivote i pri styku.S pozdravem Dr.Rohacova (gynekolog, plastik)

Labio jizni cechy - reakce partnera - fotky před a po

rachel
rachel
7. 8. 2015 · Poslední odpověď: 12. 8. 2015

Dobry den, mam par otazek k tematu. Prosim o rady a nazory. Je mi 26 let, o zakroku uvazuji uz od 20 let. Ted uz bych to rada dotahla do konce. Rada bych nekde videla fotky pred a po. Moc jsem jich nenasla. Zajima me, jak jsem na tom v porovnani s ostatnimi.. Dalsi co me zajima, jsou vasi partneri. Mam partnera uz 5 let, nemluvime spolu o tom. Stydim se, proto je u nas toto tema tabu. Podstoupila jste nektera zakrok bez toho, aby o tom pritel dopredu vedel? Jaka pak byla jeho reakce? Recenze a zkusenosti operateru v jiznich cechach? Dekuji moc, zatim jsem neresila ani s gynekologem.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Souhlasím s kolegou Poláčkem. S partnerem to určitě proberte. Provádím labioplastiky od doby co se tu dělají a to od poloviny devadesátých let a troufám si tvrdit, oproti tvrzení kolegyně Vraspírové, že v této problematice ženy věří spíše mužům. Provádím i poporodní traumata a často mi klientky dávaly v tomto směru za pravdu.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice a vemte sebou i svého partnera. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) k nám se můžete objednat

Zkušenému chirurgovi se nemusíte vymlouvat na fysický problém (nepříjemná jízda ne kole, koni, krajkové kalhotky a podobně) zkušený chirurg ví že je to jen výmluva Co bychom měli pak říkat my muži...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Prosím, hodnoťte naše příspěvky

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi