Labioplastika rozpad

Blonde
17. 5. 2024 · Poslední odpověď: 9. 6. 2024

Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Jsem 7 den po labioplastice a na levém pysku mám takové véčko , je tam stále otok a tak nevím jestli nedošlo k rozpadu šití. Je možnost že po splasknutí to bude rovné ? Po zákroku to trochu krvácelo jen ten den a nepřijde mi že by stehy vypadli ale je to děsivý pohled. Již bolest minimální, po každém wc oplachuji vodou nebo zředěnou betadine. Udržují v maximální čistotě a hodně větrám. Používám občas framykoin. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
doporučuji kontrolu u lékaře, možná bude vhodná časem korekce. Hojení v těchto partiích je obvykle po odeznění otoku rychlé. Můžete oblast sprchovat, spíše chladnější vodou, lze požít Betadinu mast.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

2 adresy v Praha (kraj)

dobrý den, nejspíše se to zahojí menší nerovností Včkem. Je potřeba nechat labia a jizvy po operaci "dozrát" a pak to případně opravit ne dříve než za půl roku. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 8. 2024
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi