Labioplastika nepříjemný pocit

vivienaa
21. 8. 2024 · Poslední odpověď: 6. 9. 2024

Dobrý den. Jsem pár měsíců (půl roku) po labioplastice a asi před 3 týdny jsem začala mít nepopsatelný nepříjemný pocit tam dole. Byla jsem za doktorkou ale ta říkala, že nevidí nic nezvyklého. Ten pocit je velice nepříjemný a někdy tak intenzivní, že s tím nejde vydržet. Myslím si, že ten pocit jde spíše z díry, ze které chodím na záchod ale ten pocit někdy cítím až ke klitorisu a začínám mít strach, jestli to není nervami, které byly třeba poškozené z labioplastiky. Brala jsem na to jak probiotika, tak uro-brusinky, a předtím (kvůli zvláštnímu výtoku) i krém na infekce. Jedině, jak mohu ten pocit popsat je, že ho někdy mám po záchodě ale třeba jen minutu a ne tak intezivně. Pár týdnů to mám už celodenně a nejde na to nemyslet. Může to být vážně z té labioplastiky? Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

nejspíš popisujete "dysurie" což může být zapříčiněno infekcí močových cest a chtělo by to kultivační vyšetření. S labioplastikou to nesouvisí. Ale chce to podrobnější vyšetření, je to pouze můj tip. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Botulotoxin
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 9. 2013
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi