Bolest labioplastika

vivienaa
16. 7. 2024 · Poslední odpověď: 17. 7. 2024

Dobrý den. 6 měsíců zpět jsem byla na labioplastice obou stran. Hlavní a větší strana byla ta levá ale operátor mi doporučil i pravou, tak jsem nechala udělat i pravou. Hojení proběhlo prý v pořádku. Výsledek ale není symetrický, jelikož levá je pořád větší. VětšÍ problém ale je, že pravé labia mě při dotyku bolí, ne celý ale na jednom určitém místě, kde předpokládám bylo zašití. Dnes jsem šla na kontrolu a stěžovala si na bolest ale bylo mi řečeno, že s tím nejde nic udělat a bude mě to pravděpodobně bolet celý život. Jsem z toho špatná a ještě k tomu se objevil asi zánět podle doktorky.. před operací jsem nikdy žádné potíže neměla. Chtěla bych se zeptat, zda s tím vážně nic nejde udělat bez toho, aby se ta pravá labia zkracovala (protože už tak je to dost krátké) a jestli je možné, že mě to bude vážně bolet po celý život.... Předem děkuji za odpověd.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
určitě lze zkusit inkriminované místo obstříknout kortikoidy, ev. vysloveně dané místo operačně zrevidovat. Pravděpodobně v tom místě bude tzv. neurom (pahýl citlivostního nervu sevřený v jizvě, který činí tyto obtíže. Dokonce nelze vyloučit ani spontánní odeznění problému. Garanci za vyřešení obtíže vám nikdo nedá, ale zatím vyjádření "na vždy" je příliš předčasné.
S pozdravem Ivo Menšík

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 1. 2013
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2024
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2024
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 8. 2024
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi