Spadlé obočí a povolená kůže na čele

Lucifer123
6. 6. 2024 · Poslední odpověď: 11. 6. 2024

Dobrý den, asi cca za poslední rok mi hodně pokleslo obočí a kůži na čele mám dost povolenou (nepevnou jako předtím). Prvně to vypadalo jako pokleslé oční víčka, asi před třema měsíci šlo poznat že se jedná o pokles obočí (dříve jsem to nepostřehla). Hlavně mi to začlo vadit na oči, tlak na oči a bolest, prvně při pohledu nahoru a pak i při pohledu rovně, nikdo to nechápe,ale já se hrozně trápím a už opravdu nemůžu.Byla jsem na botoxu zvednutí obočí a výsledek žádný, poté jsem podle rad doktora podstoupila niťový lifting obočí a operaci horních víček a opět žádná změna, obočí opět spadlo a na oči nevidím jako dřív. Hrozně mě to trápí, hlavně z důvodů že mi je 34 let a ještě před rokem jsem se na svět mohla dívat v pohodě, teď se jen trápím jak fyzicky tak psychicky. Předem děkuji za každou radu.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den, je nutná osobní konzultace.
Pokud máte zájem rádi Vás objednáme na konzultaci k MUDr. Menšíkovi.

S pozdravem
Tým Body

Dobrý den,
na další výkony jste mladá a navíc máte vysoké čelo, takže ho zvedat a posouvat jeho vlasovou hranice není vhodné. Je možné, že časem bude možné zvednout zevní oblast obočí, ale nyní si myslím, že nepotřebujete žádný zákrok.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

2 adresy v Praha (kraj)
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2018
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2022
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 2. 2019
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 7. 2024
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2024
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi