Vystouple nové znaménko

MarketaMrklasova
9. 7. 2024

Dobry den, na prsu mam nové znaménko - asi rok přibližně, podle fotek z minule dovolene tam nebylo. Nevim, jestli jsem ho neřešila, ale asi pred měsícem jsem si pres nej prejela prstem a citila sem jako kdyby se loupalo, kdyz se ta kuzicka složila, najednou nebylo uplne světle hnědé ale do ruzova. Nekrvaci ani si nemyslim ze by se zvětšovalo, ale na internetu jsem nasla článek o basal carcinoma a ze se to znaménko loupe.. me se mozna soupe o tričko, tak jsem ho zalepila na 2 dny, jak jsem ho odlepila zase mi prislo ze je na něm ta vrchní vrstva (nerekla bych strup), spis jen kuzicka která se odlupuje. Na kontrole se znaménky jsem byla pred par měsíci, jen si nejsem jista jestli mi pani doktorka kontrolovala tohle.. jeste mi prijde jako kdyby v něm byly cevky a byly videt… jinak tvar se nemění, ani barva.. kdyz si na nej sahnu, je citlivé ale nerekla bych ze vylozene boli. Znamének mam hodne, jsem světly typ a delaji se mi obcas nové ale tohle mi prijde jiné nez ostatní. Přidávám foto ze dnes. Vypada to podle fotek na neco vážného? Dekuji moc za odpoved

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2022
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2019
Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 11. 2010
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 6. 2008
Odstranění znamének
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 3. 2010
Gynekomastie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2014
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 8. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi