Liftingové nitě při kojení

MarketaJiracek
26. 8. 2024 · Poslední odpověď: 6. 9. 2024

Dobrý den, moc prosím o informaci, jaká může být reakce miminka na aplikaci liftingových nití/mezonití, když je plné kojené? Nyní již vím, že kojení je kontraindikací, nicméně moje známá lékařka, která provádí estetické zákroky (převážně v zahraničí), mi říkala, že se při kojeni obávat nemusím, že je to jen ochrana výrobce, ale jedná se o přírodní a bezpečný materiál, mi nitě aplikovala. Prosím, z čeho jsou nitě konkrétně vyrobeny, co mohu případně očekávat? Na miminku nepozoruji nic neobvyklého, ale jsem z toho značně nervózní. Předem moc děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

dobrý den, vaše lékařka má pravdu, dítěti se nemůže nic stát, ale nikdo vám to nemůže "zaručit". Největší nebezpečí bych viděl v podané anestezii, ale i tak je dávka v mléce tak malá, že je jakékoli riziko naprosto minimální. Nicméně je potřeba dodržovat kontraindikace. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Dobrý den,
předně Vám neměla lékařka aplikovat, pokud je to uvedeno jako kontraindikace, taky je lepší počkat s aplikací, když kojíte.
Netušíme, jaké nitě byly použité, o složení by Vás měla informovat lékařka, která aplikovala, je nutné konzultovat s ní.

Hezký den
Tým BODY

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mezonitě
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 9. 2021
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2022
Odstranění znamének
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 2. 2008
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2011
Zvětšení prsou
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2021
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2013
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 10. 2019
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2011
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 9. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi