Výplň kruhů pod očima + vhodná klinika

AnnaSubr
15. 5. 2024 · Poslední odpověď: 17. 5. 2024

Krásný den, ráda bych podstoupila výplň dědičných kruhů pod očima, nicméně po pročtení mnoha diskuzí začínam být skeptická, ale do plastické operace se mi zatím jít nechce, proto se stále přikláním k výplním. Zajímá mě tedy, jestli po vstřebání výplně nebude stav kruhů ještě horší než na začátku (bojím se hlavně “vytažení” kůže) a dále se obávám migrace výplně, bouliček a dalších rizik. Chci tedy i poprosit o doporučení profesionála (ideálně Plzeň/Praha) u kterého bych se s tímto zákrokem cítila v dobrých rukách. Psala jsem do Signature clinic a Upgrade clinic, ale ani jedna klinika nebyla schopna poskytnout fotky před a po, což mě vede k domění, že s tímto konkrétním zákrokem nemají mnoho zkušeností. Poradíte prosím? Předem moc děkuji. :)

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
obávám se, že mnoho neporadím. Tento problém je velmi choulostivý a máte úplně pravdu, že výplně nevhodně aplikované mohou situaci spíše zhoršit. Pokud výplně, pak asi vlastním tukem, a to z rukou opravdu zkušeného chirurga, který to běžně provádí a umí. Na naší klinice se touto problematikou nikdo cíleně nezabývá.
S pozdravem
Ivo Menšík

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2016
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2018
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2018
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 3. 2015
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi