rozpuštění kyseliny a špatná aplikace výplní

Niki525
21. 8. 2024 · Poslední odpověď: 28. 8. 2024

Dobrý den, jsem již dva měsíce po aplikaci výplní. Ihned po aplikaci se mi kolem koutků rtů udělali světlé vystouplé boule Myslela jsem, že to je otok, který časem zmizí ale světlá až bílá místa tam jsou stálé i po opálení pleti. Kolem rtů to opravdu nevypadá hezky. Místo omlazení vypadám starší s boulema na obličeji. Nosoretní rýhy se mi ještě více prodloužily. Čím vzniká takový nehezký efekt? Je to materiálem, nebo špatnou aplikací ? Pomůže rozpuštění výplní ? Doporučíte mi prosím kam na krásné výplně ?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
tohle byste měla řešit na konzultaci se svým lékařem.
Může to být i materiálem i špatnou aplikací, každopádně bez fotografie se odpovídá těžko.

Krásný den
Tým BODY

Krásný dobrý den paní Niki,
pokud si přejete konzultaci, můžete poslat fotografii a můžeme věc spolu konzultovat a nabídnout řešení. S přátelským pozdravem,
MUDr. Lucie Jarešová
Dermamedest team

Dobrý den,

příčiny mohou být všechny, co jste uvedla, jak materiál, tak nepřesně zvolené místo aplikace. Každopádně je to na konzultaci lékaře, u kterého jste zákrok absolvovala. V případě zájmu se můžete obrátit na Kliniku Face Expert, kde se na vzdělávání lékařů a opravy nepovedených výplní specializujeme.


S pozdravem a přáním krásného dne,
tým Kliniky Face Expert.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 11. 2021
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2023
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 9. 2015
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2018
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi