Ktera klinika/operater v ČR operuje abdominoplastiku technikou viď. obr. dole?

Niobe879400
8. 4. 2024 · Poslední odpověď: 9. 4. 2024

Krásný den,rada bych se zeptala,která klinika či operater na území ČR/SR provádí abdominoplastiku touto technikou (viz.obrazek)? Kombinace abdominoplastiky a modelace torza za pomoci liposukce.

Zajima me tato konkretni abdominoplastika technikou Dr.Scholze z Německa (u pana doktora jsem byla na osobní konzultaci,k operaci jsem vhodným kandidátem,bohužel nejsem schopna,ač bych samozřejmě velice rada,na operaci v Německu nasetrit).

Zaujala me poloha rezu-jizev,ktere jsou vedeny pod stydkou kosti,nad Venusinym pahorkem a skutecne schovany oboustrane v koznich zahybech v anatomicke hranici mezi trupem a nohou/stehnem a jsou takrka neviditelne (samozřejmě i technika siti jizvy

Bricho a boky jsou od k dubna 2023 po liposukci (SlimLipo),bohužel kožní previs zustal,s čímž jsem však byla již před liposukci obeznamena a neboť jsem abdominoplastiku již delší dobu plánovala a odkládala nebyl pro mě výsledek liposukce tak dramaticky.

Budu moc vdecna za odpoved. S pozdravem Michaela Tenkova

Obr.1 abdominoplastika technikou Dr.Scholze (červená linie na obrázku=operacni řezy-jizvy) Obr.2 zahojena jizva po abdominoplastice Obr.3 a 4 me nynější břicho po liposukci SlimLipo z 04/23,z profilu a z boku

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
i takový průběh jizvy je možný, ale před výkonem je nutná osobní konzultace ke specifikaci všech podrobností výkonu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

2 adresy v Praha (kraj)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi