Jak řešit povislé břicho a strie?

Niobe
9. 7. 2010 · Poslední odpověď: 13. 7. 2010

Krásný den, jsem měsíc po druhém porodu. Díky vysoké porodní váze mých dětí a špatné elasticitě mé kůže mi však vznikly na dolní části břicha-od pupíku dolů-nevzhledné strie, bohužel mi také praskla dirka po piercingu pupíku, který mám nyní též zničený a nad prasknutím mám dvoucentimetrovou podélnou strii. Problém týkající se mého břicha mi již po prvním porodu velmi snížil sebevědomí a narušil můj intimní život-prostě se stydím. Po druhém miminku bych tedy ctěla toto změnit, nechat si břico opravit. Mohu odeslat i foto břicha.Kolik by zákrok stál a vyřešil by můj problém? Byla jsem aktivní sportovkyně a nyní je krom těcto problémů mé břico i značně povislé, vytahané.

Předem děkuji za vaše odpovědi. Tenková

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
rád Vám pomohu s Vaším problémem a myslím, že zlepšení může být zřetelné, ale zároveň mám několik důvodů, proč bych plastiku odložil. Zaprvé jste teprve měsíc po porodu a tělo se ještě nevrátilo do svého normálního stavu a podoby a zadruhé dobrý výsledek předpokládá dodržení klidového pooperačního režimu a to vyžaduje dostatek času, který v této době raději věnujte péči o Vaše novorozeně. Užijte si mateřství a pak se teprve domluvme na operaci. Krásný víkend Dr.Justan,

2 adresy v Jihomoravský kraj

Dobrý den,

velice rádi Vám poradíme a sdělíme cenu, svou fotografii můžete zaslat na E-mail:

S přátelským pozdravem,
ambulance Medicom VIP

3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj...

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Operace je možná samozřejmě až s určitým odstupem po porodu. Ráda bych Vám ale nabídla nezávaznou vstupní konzultaci s některým z našich plastických chirurgů. Na této konzultaci lékař zhodnotí stav a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Konzultace stojí 300,- Kč, nejbližší termíny jsme schopni zajistit již během týdne.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC

Dobrý den, budete-li mít zájem , mohu posoudit Vaše fotografie s navržením optimálního postupu po zaslání oněch na mail naší recepce. Potřeba jsou dostatečně kvalitní fotky zepředu a z boku. Poté bych Vás v případě zájmu pozval na osobní konzultaci, která je nezbytná. Mějte se hezky, Dr. PACHMAN, klinika Riva, Brno.

RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
(0)
0 adres v
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 10. 2019
Odstranění strií
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2019
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 7. 2018
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2013
Odstranění strií
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2019
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2023
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2023
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi